Dovanokime viltį kartu!


Vasario 4-ąją visame pasaulyje minima „ Pasauline kovos su vėžiu diena“. Vėžys jau šiandien yra viena dažniausių mirties priežasčių pasaulyje. Vilniaus universiteto Onkologijos instituto duomenimis, mūsų šalyje kasmet nustatoma apie 18 tūkst. naujų susirgimų onkologinėmis ligomis. Beveik 20 proc. Lietuvos gyventojų mirčių sudaro mirtys nuo vėžio.

Tikėdami gražesniu pasauliu, geresniu rytojumi, viltimi – norime prisidėti prie kovos su vėžiu. Visą vasario mėnesį , siūdamiesi baltos spalvos „Lino Mūzos“ lininius gaminius, paremsime Lietuvoje fondus, kurie kovoja prieš vėžį. Gaminių kiekis ribotas.

„Lino Mūzos” ryškiausias prisiminimas – patirtis 2022 ir 2023 metais labdaros ir paramos renginys „Gerumo keliu“. Renginyje buvo renkami pinigai vėžio gydymui, skirti labdaros ir paramos fondui „Rugutė“. Per tuos metus aukcione pardaveme ir paaukojome 5 lininius marškinius. Šiuo metu siekiant geresnio rezultato ir didelio tikėjimo vedami, sugalvojome „aukcioną perkelti į interneto platybes“…

Norintiems prisidėti tereikia:

1. Iš pateiktų nuotraukų išsirinkti modelį.  Lininių gaminių nuotraukose bus įvardyta gaminio kaina. Kaip vilties simbolį, siūsime tik baltus lininius gaminius iš lietuviško, sertifikuoto lino. Gaminių kiekis ribotas.

2. Bet kuriam pasirinktam fondui pervesti reikiamą sumą, įvardijant „sumos paskirtis – vaistams“. Pervesta suma 100% atitenka fondams.

3. Atsiųsti pavedimo kopiją: linomuza@gmail.lt arba tel: +370 627 34359, arba susisiekti per Facebook, Instagram – „Lino Mūza“

4.Gaminius pasiuvame ir išsiunčiame per 7 darbo dienas.

Labdaros ir paramos fondai:

1. Viena didžiausių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje kovai prieš vėžį, pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) www.pola.lt .

2. Labdaros ir paramos fondas „Mamų unija“ www.mamuunija.lt

3. Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ www.rugute.lt

4. Lietuvos vaikų, sergančių onkohematologinėmis ligomis, tėvų ir globėjų draugija „Paguoda“ www.paguoda.lt

5. Rimanto Kaukėno paramosa grupė www.kaukenoparama.lt

Dovanokime viltį kartu!

#kovapriesvezi #viltis #kartu #mamuunija #pola #rugute #paguoda #kaukenoparama #vezys